Tır Yükleme Rampası

ileadmin

Tır Yükleme Rampası

Tır yükleme rampası, araçlar için önemli derecede kolaylık sağlar ve kullanım alanları ile ihtiyaca göre çözüm sunar. Araç ile depo arasında köprü görevi gören sistem, hidrolik pompa ve pistonlar sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Depolarda, hangarlarda, endüstriyel işletmelerde, lojistik alanlarda daha çok kullanılan tır yükleme rampaları, geniş kullanım imkanları ile ihtiyaca uygun çözümler sunar. Lip sacı, lip pistonu, ana piston, ana platform, kontrol paneli, elektrik motoru, güvenlik valfi, sac, çarpma takozu donanımları ürünün ekipmanlarındandır. Kullanıcı kontrolünü basit bir şekilde sağlayabilen sisteme sahiptir.

Aracın yol seviyesinden yüksekliği ile yüklenecek araçların ebatlarına göre farklı boyutlarda imal edilebilmektedirler. Özel ölçülerle imalat imkanı da sunulur.

Seviye ayarlayıcı sistem olan tır yükleme rampalarının yükleme boşaltma işlemlerinde vazgeçilmez olduğu bir gerçektir. Uyarıcı yanaşma işaretleri ile son derece güvenlidir. Ani boşalma vb. istenmeyen durumlarda emniyet sistemleri devreye girerek iş kazalarının oluşmasını engeller. Aynı zamanda açık pozisyon uyarı şeritleri de bulunmaktadır.

Farklı ağırlıkları taşıyabilmelerine göre sundukları seçeneklerle bu rampalar güvenli ve konforlu kullanım sağlamaktadır. İlgili ürünün yanı sıra teleskopik, menteşeli, seyyar, antrepo ve otomatik yükleme rampası gibi sistemler de mevcuttur.

Yükün ağırlığı, hava koşulları ile etkileşim, kullanım sıklığı gibi etkenler göz önünde bulundurularak ihtiyacınızı en iyi karşılayacak ürün belirlenir. Her bütçeye uygun modellerden alanınız için en iyisi seçilir ve talebiniz dahilinde ürünün montajı yapılır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın