Teleskopik Rampa

ileadmin

Teleskopik Rampa

Teleskopik rampa, beton içine gömülen rampadır. Hidrolik ekipmanları ileri teknoloji ürünüdür. Emniyet bandı, çarpma takozu, yan koruyucu saclar, dil, beklenmeyen durumlarda sistemi kilitleyen hortum patlama valfi, motor zorlanmasını engelleyen emniyet valfi ürünün standart ekipmanlarıdır.

Teleskopik rampalar hiçbir yer kaplamaz. Hidrolik ve elektrik uyumluluğu ile birlikte tasarımı ile de çok kullanışlıdır. Menteşeli rampaların dil kısımlarının kısa geldiği durumlarda kullanılan uzun bir rampadır. Sac donanımı, zorlu hava koşullarında bile forkliftin kaymasını engelleyerek güvenli iş akışı sağlar.

Teleskopik rampaların araç yüksekliğine göre kendi seviyesini otomatik ayarlayabilme özellikleri mevcuttur. Yükleme süresini kısaltıp iş verimliliğini arttırır. Hareket aralığı yüksektir ve böylece boşaltmada ve yüklemede her araca uyum sağlamaktadır. Ürünün istenen her konumda durdurulabilmesi emniyetli bir kullanım sağlamaktadır.

Hidrolik dil konteyner yüklemeleri için tam bir çözüm sağlayan rampa, kumanda panosu sayesinde istenildiği zaman durdurulabilir.

Rampa, iş güvenliği ve insan sağlığı ön planda tutularak, istenmeyen durumlar karşısında emniyet sağlayacak şekilde imal edilmiştir.

Hem yükleme hem boşaltmada kullanılan kumandalı ürünün kullanımı kolaydır. Çok yönlü ürün, farklı boyutlarda seçenekler sunar. Uçtan yüklemeler için idealdir, emniyet sistemi ile güvenlidir.

İhtiyaç ve kullanım alanınıza göre en uygun ürünün belirlenmesi, tercih ettiğiniz ürünün montajının, kurulumunun ve kumandaya tanıtımının yapılması ve gerektiğinde bakım ile tamir onarımının gerçekleştirilmesi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın