Seyyar Rampa

ileadmin

Seyyar Rampa

Seyyar rampa, endüstriyel tesisler, depolar, hangarlar, limanlar vb. alanlarda düz zeminler için hem hızlı hem kolay yükleme ve boşaltma kolaylığı sağlar. Maksimum hareket kabiliyeti ile zamandan ve iş gücünden kazanım da ürünün getirilerindendir.

Kullanım alanı ile ihtiyaca yönelik farklı ebatlarda imal edilebilen seyyar rampalar, hem güvenli hem ekonomiktir. Yükleme ve boşaltma süresini kısaltır. Yeri kolaylıkla değiştirilebilir. Katlanabilir olma özelliği mekandan kazandırır. Kullanımı basittir, emniyet sistemine sahip olması güven verir.

Seyyar rampaların standart ekipmanları arasında emniyet zinciri, hidrolik el pompası, emniyet korkuluk sistemi, sacdan imal edilmiş yüksek mukavemetli dil, pehlivan kriko (treyler krikosu), ağır iş tekerleği donanımları bulunmaktadır.

Ürün, farklı renk seçenekleri de sunar. Kuyruk kısmının altındaki forklift taşıma aparatı ile istenilen yere taşınabilir. Dünya ve ülkemizdeki iş güvenliği standartlarına uyumludur. İşin süresini kısalttığı için verimliliği arttırır. Hem kullanıcıya kolaylık sağlayan ürün hem de alanın en verimli şekilde değerlendirilmesi imkanını sunar. Katlanabilir, tekerlek donanımları ile ihtiyaç alanına kolayca taşınabilir.

Yükleme veya boşaltma işi bitince aşağı doğru işi kolaylıkla sağlanır. Yükseklik ayarı, ihtiyaca göre ayarlanarak farklı boyutlarda kullanılabilir.

Kaliteli malzeme, usta işçilik, emniyet sistemi ve müşteri ihtiyacına uygun tasarım ürünlerin vazgeçilmezleridir. Gerektiğinde, müşteri talebi dahilinde servis hizmeti de alanında eğitimli ve donanımlı servis ekibi eliyle verilir. Daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın