Menteşeli Rampa

ileadmin

Menteşeli Rampa

Menteşeli rampa, beton içine gömülerek yüklemede ve boşaltmada kolaylık sağlayan rampadır. Kullanılan sac karlı, yağmurlu havalarda forkliftin kaymasını engeller ve güvenli kullanım sağlar. Tasarımı hidrolik ve elektrik uyum içindedir.

Araçların yüksekliğine göre kendini ayarlayabilen menteşeli rampalar, kumanda panosu donanımı ile de istendiği anda durdurulma niteliği taşır. Yükleme esnasında herhangi bir olumsuzluk yaşanırsa valf hortumları sayesinde kendini kilitleyen ürün emniyetlidir. Koruma sacı, iş güvenliği için çok önemlidir. Güvenliği önceliğine alan üründe dikkat edilmesi gereken tüm noktalar rampa üzerinde belirtilmiştir. Tasarım ve imalatı da yine işlevselliğin yanı sıra emniyet esaslı da düşünülmüştür.

Menteşeli rampaların kullanımı ile yükleme süresi kısalır, iş verimliliği artar. Hareket aralığı yüksek olduğu için yükleme ile boşaltmada her araca uyum sağlar. Araç yüksekliğine göre kendi seviyesini otomatik sağlar. Tercih edilen konumda durdurulabilmesi emniyetli bir kullanıma olanak sağlar.

Emniyet bandı, sac, dil, çarpma takozu, bakım için kullanılan emniyet ayağı, kaldırma sırasında motor zorlanmasını engelleyen emniyet valfi, ani hareketlerde sistemi kilitleyen hortum patlama valfi ürünün standart ekipmanlarıdır.

Kamyon, tır veya konteyner kasasının içine girebilen rampa, kolayca yükleme ve boşaltma yapılmasını sağlayan en güvenli sistemdir. Üründe renk seçenekleri mevcuttur. İhtiyaca göre tercih edilecek pozisyonda durdurarak kullanabilme ve hidrolik olarak frenleme imkanı sağlar.

Alan keşfinizin yapılmasının ve ihtiyacınıza yönelik en ideal ürünün belirlenmesinin ardından montaj da servis ekibimiz eliyle yapılır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın